Drogie Mamy!

Rusza nabór do dwóch grup wsparcia – dla mam noworodków i dla kobiet w ciąży. Spotykać się będziemy w małych grupach otwartych 5-6 osobowych, raz w tygodniu po 2h.

Grupa wsparcia dla Mam z noworodkami

Termin: czwartki od 13:00–15:00, w ostatni czwartek miesiąca spotkanie odbywać się będzie o godzinie 18:00-21:00, dla samych mam.

Grupa wsparcia dla kobiet w ciąży

Termin: piątki od 12:00 – 14:00.

Miejsce spotkań

Spotkania odbywać się będą we Wrocławiu na ul. Magellana 20/2 (Olimpia Port)

Koszt pojedynczego spotkania 100 zł. Płatność z góry za cały miesiąc, zniżka -50 zł.

Grupy będą prowadzone przez Agnieszkę Niedźwiedź – pedagoga i psychoterapeutę oraz Agatę Kos – psychologa i psychoterapeutę.

Do kogo kierowane są nasze grupy?

Mamy w okresie ciąży

  • Jeśli chcesz przygotować się do świadomego macierzyństwa, zapraszamy cię już od pierwszych dni ciąży, razem przejdźmy ten wyjątkowy, ale też trudny i pełen obaw i zmian czas, jakie zachodzą w Tobie i do jakich się przygotowujesz.
  • Porozmawiamy o trudach związanych z porodem, opieką nad dzieckiem, depresji poporodowej, baby blues – jak go uniknąć, jak zadbać o siebie po porodzie.
  • Nasze spotkanie to także psychoterapeutyczna szkoła rodzenia, nauka relaksacji w czasie ciąży i porodu, nauka słuchania siebie i swojego dziecka.
  • Unikamy „dobrych rad” dla wszystkich.

Mamy noworodków (można przyjść z maluszkiem)

  • Jeśli trudno złapać ci oddech, przejmujesz się oceną innych, czujesz się przytłoczona powtarzalną codziennością, niedojadasz/objadasz się, brakuje ci spotkań towarzyskich, na których mogłabyś szczerze pogadać o tym, co czujesz.
  • Jeśli szukasz przestrzeni dla siebie pośród narastających obowiązków rodzicielskich, potrzeb coraz bardziej aktywnego, ciekawego świata dziecka.
  • Jeśli masz milion pytań i obaw, zmagasz się z bólem, niewyspaniem, jesteś rozdrażniona, czujesz się samotna.
  • Trudno ci zaakceptować zmiany w twoim cele po ciąży i porodzie.
  • Trudno ci odnaleźć się w nowej roli (podejrzewasz u siebie baby blues, cierpisz na depresje poporodową).

* Paniom z zdiagnozowaną depresją poporodową u lekarza psychiatry proponujemy na początek umówienie się na spotkania indywidualnie. Nie jest to jednak wymóg. Przejście z grupy na spotkania indywidualne, jeśli taka potrzeba zaistnieje, też jest możliwe.

Czekamy na spotkanie z Tobą.

Zapisy drogą mailową lub telefonicznie