Praca zawodowa
Pracę zawodową rozpoczęłam w 2004 roku na stacjonarnym oddziale diagnostyczno- terapeutycznym w Specjalistycznym Zespole Psychiatrycznej Opieki Zdrowotne we Wrocławiu. W przebiegu pracy zajmowałam się poszerzaniem i doskonaleniem umiejętności z szeroko rozumianej diagnozy psychologicznej i terapii osób dorosłych.

Diagnostyka:
Doskonaląc umiejętności diagnostyczne, ukończyłam studia z zakresu Zarządzania Kadrami w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej oraz Psychologię Transportu na Uniwersytecie Warszawskim. Wpisana jestem do rejestru psychologów posiadających kwalifikacje do przeprowadzania badań, orzecznictwa oraz psychoedukacji dotyczącej psychologii transportu.

Jestem psychologiem Medycyny Pracy i posiadam wszelkie uprawnienia licencyjne w zakresie specjalistycznej diagnostyki psychologicznej oraz orzecznictwa, w tym osób posiadających lub ubiegających się o posiadanie broni, kandydatów na stanowisko sędziego, prokuratora, komornika oraz kuratora sądowego.

Psychoterapia:
Ukończyłam wiele szkoleń z zakresu psychoterapii oraz szeroko rozumianej pomocy psychologicznej, a także 4 letnie studia z Psychoterpii Integratywnej, która odpowiada mojemu podejściu do człowieka, jako integralności, w którym ważny jest umysł, emocje, ciało i duchowość.

Posiadam kwalifikacje z behawioralno-poznawczej pracy z bezsennością. Szczególną uwagę kieruję w stronę osób zmagających się z problemem zajścia w ciążę, patologią ciąży.

Swoją pracę poddaję superwizji.

Jestem mężatką, matka 3 dzieci.
Lubię muzykę i morze, fotografie uliczną,
górskie rodzinne wycieczki i kajaki.

Badam, doświadczam, towarzyszę i uczę się razem z Tobą…CHCESZ?

Bardzo ważna jest dla mnie przyjazna atmosfera pracy. Niezależnie jaki jest powód (diagnostyczny czy terapeutyczny) spotkania z drugim człowiekiem, w ramach mojej pracy zawodowej, dbam o to, żeby nawiązać zwyczajnie ludzki kontakt.  Uważam, że zaufanie, jakim obdarzają mnie osoby, z którymi pracuję, zobowiązuje mnie do dbania o nieustanny rozwój umiejętności zawodowych.

Jestem zwolennikiem podejścia dopasowania metody do człowieka, a nie odwrotnie.

Istotne jest dla mnie stworzenie bezpiecznej bazy, która pomaga docierać do prawdy o sobie, radzić sobie z trudnościami oraz przede wszystkim budować satysfakcjonujące relacje i życie.

Posiadam szerokie doświadczenie kliniczne jako:

  • psycholog stacjonarnego oddziału diagnostyczno-terapeutycznego w Specjalistycznym Zespole Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu.
  • biegły sądowy orzekający w sprawach karnych dla Sądu Rodzinnego we Wrocławiu.
  • kurator społeczny w Rodzinnym Sądzie Rejonowym we Wrocławiu.
  • psycholog-trener prowadzący treningi, warsztaty dla osób dorosłych, dzieci i młodzieży.
  • psycholog pracujący z osobami z zaburzeniami psychicznymi, uzależnionymi od alkoholu, narkotyków lub innych substancji psychoaktywnych.
  • doświadczenie w zakresie zarządzania i procesach rekrutacji przy zatrudnieniu.

Zmiana zaczyna się od pierwszego kroku

Skontaktuj się ze mną w przypadku zainteresowania moimi usługami